قوانین و مقررات فروشگاه Vitamex


مدت زمان مرجوع یا تعویض کردن کالا:


چنانچه مشتریان محترم پس از دریافت سفارش، از خرید خود پشیمان یا قصد تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند، حداکثر تا ۷ روز فرصت خواهند داشت تا درخواست خود مبنی بر مرجوع یا تعویض نمودن کالا را ارسال و از طریق کارشناسان فروشگاه پیگیری فرمایند. البته این امر در صورت رعایت شروط لازم خواهد بود.


شروط لازم برای مرجوع یا تعویض کردن کالا:


مرجوع یا تعویض کالا تنها در شرایطی امکانپذیر است که محصول از بسته بندی خارج نشده باشد که تشخیص این امر صرفا بر عهده کارشناسان فروشگاه ویتامکس می باشد.
هزینه ارسال کالا برای تعویض یا مرجوع نمودن بر عهده مشتری است، به جز در مواردی که قبل از تحویل کالا به مشتری ایرادی در سفارش ایجاد شده باشد. فرم عودت موجود در بخش کاربری را تکمیل و ارسال کنید.
در صورت رعایت موارد فوق، مبلغ پرداختی ظرف ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا توسط فروشگاه، به حساب اعلام شده از طرف مشتری واریز می گردد.


سیاست قیمت گذاری:

سیاست قیمت‌‏گذاری در ویتامکس مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها قیمت‏‌های خرده‌فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تأمین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.


با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، ویتامکس نمی‌تواند موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش به صورت قطعی اعلام نماید اما تعداد و قیمتی که در هنگام پرداخت مشتری در پیش‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر خواهد بود. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ویتامکس موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.